| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.
Azi m-am gandit sa ma apuc de Youtube, si mi-am deschis un canal. Dar nu stiu ce imi trebuie, imi trebuie ceva bun sa filmez, dar nu bandicam,fraps,action sau nu stiu ce, si un editor foarte bun. Dar nu stiu de unde pot sa le iau.
As dori sa imi lasati cateva linkuri aici. P:S, eu joc samp si vreau ceva sa filmez pe el, sa fac videoclipuri numai cu edit, raspundeti repede pls.

3 răspunsuri:
| tomagabriel2011 a răspuns:

Pai dupa mine cel mai bun program de filmat este OBS toata ziua. Simplu de folosit si eficient iar ca si program de editat Sony Vegas

| YoAndreyCooL a răspuns (pentru tomagabriel2011):

Imi dai si link te rog? Ca nu gasesc Sony Vegas, si la OBS imi da alt ceva.