| Rolicuzu12 a întrebat:

Hei TPU care este cel mai bun Browser (Mozila Explorer Chrome etc)Dau Funda daca spuneti

Răspuns Câştigător
| DarkStarGW a răspuns:

Pe care il consideri u eu folosesc chrom si am folosit inainte mozila si opera dar parca chrom e mai ok ca toate iar explor il folosesc mai rar
daca il folosesti ca sa iti pastreze lincuri salvate dupa inchiderea browser-ului opera si mozila clarsunt perfecte daca nu eu zic ca chrom e ok

3 răspunsuri:
| EncoreAbcd a răspuns:

Explorer e cel mai aiurea si iei cei mai multi virusi cu el eu nici macar nu il am instalat tongue Mozila the best tongue si chrome desigur dar mie mi s-a parut ca e mai complicat chormewinking

| kittysweet11 a răspuns:

Mozila cred pentru ca un prieten lucreaza la calculatoare si mi-a zis ca e foarte bun. sa nu folosesti explore pentru ca e varza!

| Rolicuzu12 explică:

Deci voi spuneti ca Mozila Si Chrome sunt cele mai bune
?