| ana_6336 a întrebat:

C browser este mai bun mozila sau chrome? fundita :X

Răspuns Câştigător
| nimiiiiiic a răspuns:

Chromehappy.funda?!big grin

6 răspunsuri:
| Xcel98 a răspuns:

Chrome funda?happy

| BăiBăiatule a răspuns:

Chorme clar.chiar au facut astia de la Google concurs pentru hackeri sa vada daca poate careva sa le sparga.si nimeni.bafta!

| AlexanderTheG a răspuns:

Ce intrebare buna venita, acum eu asta testez acum care e mai bun dintre mozila si chrome.mozila dar sa ai grija ce versiune alegi, eu dupa mine as spune ca amandoua sunt bune pentru ca fiecare au calitati diferite de asta eu le folosesc pe amandoua daca ar bi mozila si cu chrome la un loc(chromzila)ar fi perfect eu iti zic ori le folosesti pe amandoua (cum fac eu) sau doar mozila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MOzzila! Funda?

| perusita a răspuns:

Chrome

| clodis a răspuns:

Parerea mea este ca mozilla e mai bun, in afara de viteza chrome-ul e varza, are foarte multe bug-uri