| Roooooooberto a întrebat:

Hei TPU, cum pot sa joc fifa 10 in retea cu fratele meu.Eu folosesc un laptop iar el un pc.Am incercat singur dar imi apare o eroare:
Your online squads database does not match your opponent's online squads.Please ensure that you both are using the same version online squads.Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Pâi rețiaua trebuie configurată ca rețea de domiciuliu și să permiți acesul jocului prin protecția Firewall.

| Roooooooberto explică (pentru Antyss08):

Adica?

| Roooooooberto explică (pentru Roooooooberto):

Spune-mi toti pasii.te rog