| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Hei TPU...
Daca descarc un joc cu virus,si peste o luna il dezactivez, il sterg...dispare si virusul? In timpul acesta imi afecteaza intr-un fel laptopul? In afara de faptul ca imi va merge mai greu... Vreau sa spun ca mi se poate strica vreo piesa a lui sau sa se strice el rau?
Dau funda celui mai explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| Gargant a răspuns:

Virusul o data ce a intrat in laptop, nu il mai poti scoate, doar cu un antivirus bun, Iti recomand Kaspersky... BAFTA!

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dacă ștergi jocul nu se șterge virusul, era bine să fie așa laughing

| Alloneforever a răspuns:

Da, iti ramane... Virusu' daca a i trat in PC nu se sterge. Decat cu un antivirus... Eu am Bitdefender 2016, e foarte bun.

| Alloneforever a răspuns:

Nu,virusul nu se sterge... Virusu' daca a intrat in PC nu se sterge. Decat cu un antivirus... Eu am Bitdefender 2016, e foarte bun.