| StefiChan8D a întrebat:

De curand cautam custom content pentru sims 3. Am accesat un site asiatic nu stiu exact ce limba si cand am apasat Download mi s-a instalat ceva cu 360 si niste caractere asiatice. Am cautat in engleza si spune ca este un virus, dar nu imi afecteaza laptopul in afara faptului ca atunci cand deschid google chrome in loc de google imi apare 360 - e un site cu stiri sau ceva asiatic. L-am cautat si am gasit in Disk C in Program Files un fisier numit Kaola, cand pun mouseul imi apare ca un fel de deschiere a fisierului caractere asiatice si sunt sigura ca acolo e virusul. Am sters majoritatea chestiilor de acolo dar nu merge sa sterg KaolaExt64dll. Cum il sters si e cumva vreun virus? Ati mai avut asa?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza AdwCleaner free.
restartezi
spune daca a functionat.
in caz contrar iti dau un alt program insa nu e free. ti-l imprumut.