| Gabriel1662 a întrebat:

De curand mi-am luat un Samsung galaxy s4 si cand imi iau jocul N.O.V.A. 3 si intru in el imi zice : " Your device is not compatible with this version. Please request a refund. Care da raspunusul cel mai bun are funda! P.S : Sunt nou si va rog sa imi lasati pe langa raspunsul cu jocul si un raspuns cum dau funda altor membri TPU big grin

3 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

Chiar asa de greu...Nu stii engleza? zice cabig grinispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune.Va rugam sa solicitati o rambursare(restituire)
Cat despre funda, In dreapta la raspunsul lui cutare, este o funda gri. Apasa pe ea. GOOD LUCK!

| Gabriel1662 explică (pentru IncorrectUsername):

Asta stiam. Dar cum il fac sa functioneze? Daca zici iti dau funda.

| IncorrectUsername a răspuns (pentru Gabriel1662):

Odata ce nu e compatibil, nu ai cum sa-l faci sa functioneze...Sau ar mai fi ceva...Incearca alta versiune happy