| Cineva2424 a întrebat:

Salut, deci, de curand mi-am luat o tableta marix ceva de genu.In fine, are android 4.0.4.Problema este asta, pot sa downloandez si sa instalez toate aplicatiile(de pe play store google) in afara de yahoo mesenger care imi zice: Your device isn't compatibile with this version. Funda cine stie cum sa instalez yahoo mesenger.Scuzati daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
| dulgherunicu a răspuns:

Ia de aici http://www.mediafire.com/? cwvli9elx3i893e

2 răspunsuri:
| Cineva2424 explică (pentru dulgherunicu):

Am intrat, ma redirectioneaza catre site-ul cu play store care zice ca deviceul nu e compatibil bla bla bla...