| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, imi puteti spune si mie exemple de canale de gaming pentru Youtube nefolosite pana in prezent.Cu aceasta ocazie sa va abonati si voi la acest canal.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu ca as vrea sa te descurajez dar segmentul de gaming pe Youtube e deja suprasaturat. Daca nu o sa ai ceva deosebit (gen retro, scoruri foarte bune la competitiv, jocuri ciudate dar interesante ) nu prea o sa ai succes. Ca nume poti pune LaurGames, LPGaming, Laurplays etc. Succes si lasa link. Eu apreciez ambitia si o sa ma uit happy

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: