| curiozitatea a întrebat:

Hei TPU mi-am facut un id dar cand vreau sa adaug o persoana in lista automat imi spune ca eu o sa apar la acea persoana in lista cu numele de familie si prenumele. dar nu vreau asa unde trebuie sa setez? Cel mai explicit si detaliat raspuns primeste fundita mare mare!:X

Răspuns Câştigător
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pai
ai id cu numele tau de familie si prenumele? daca da.ca sa iti apara altfel fa asa:
dai clic dreapta din maus contact detalis si scrii la nume cum vrei sa iti arate dar asta inainte sa bagi pe cineva in lista dar ai grija sa scrii in prima si ultina casuta nu si in a doua ca nu iti ia in considerare nimica(adica degeaba scrii)
astept fundawinking