| xBoyka a întrebat:

Astazi am facut o comanda pe eMAG, problema e ca la casuta cu Nume am pus doar numele de familie fara sa imi dau seama ca trebuie sa adaug si prenumele, in fine am completat ce mai trebuia si mi s-a finalizat comanda.
Ei pot sa imi trimita comanda chiar si asa sau se anuleaza?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai probabil o sa te sune. Oricum, sa zici mersi daca iti ajunge in vreo doua saptamini.

Răspuns utilizator avertizat
| Claudia333 a răspuns:

Daca nu a fost nicio problema la finalizare nu cred ca este vreo problema, probabil te vor anunta ei ca nu ti-ai scris prenumele, de anulat nu cred ca se va anula