| Nicoleta12345 a întrebat:

Hei TPU :*! Puteti sa imi spuneti si mie niste site-uri de unde pot sa imi descarc o aplicatie din aia in care blochezi telefonul si ca sa-l deblochezi dai intr-o forma anume? Eu nu ma pricep chiar asa de bine, dar vreti sa ma ajutati? Telefonul este HTC Touch Diamond P3470.
Dau funditaaa! :***

1 răspuns:
| speedy10 a răspuns:

Depinde de telefonul tau, dau un exemplu cum e la mine : intri la setari, locatie si securitate, configurare blocare ecran, model dupa dai continua dai desenare din nou modelul care til l-ai ales si gata.
Sper ca ti-am fost de ajutor.