| MarianaTirzuman a întrebat:

A trecut ceva vreme de cand nu am mai postat o intrebare (curiozitate). A venit momentul sa va intreb o chestie legata de jocurile (online) in general in care ai bani, nivele etc... Multi au probleme in care sunt banii la mijloc, si ne enervam ca de ce nu avem bani sa ne cumparam una alta.
Am auzit o chestie legata ca daca dai la Inspect element poti avea cati doresti, doar ca si eu am incercat, si din pacate disparuse de fiecare data banii, daca dadeam reload la pagina. Ceva sugetii, e chiar adevarat cu inspect element? Daca da, va rog spuneti-mi si mie cum se face, am cautat pe youtube si nimic... merci anticipat :*

1 răspuns:
| Stef98 a răspuns:

Draga mea. Tu editezi partea ascunsa a site ului! Este o teapa numai adminul satului poate sa editeze chestia aia intelegi!