| Xlove64 a întrebat:

Heii
Ce sa fac.cand dau web sau video call imaginea se [de la webu meu ] se vede cu capu` in jos;]]
Ce sa fac ca sa se vada normal/
funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CAMERA SE VEDE INVERS - Deschizi Messengerul -> deschizi camera -> apoi intra la meniul Messenger -> Preferences. In fereastra noua mergi in stinga la Webcam Broadcast sau Webcam sau Video (depinde de versiune) Iti va aparea in dreapta sus un buton -> Camera Settings. Cauti optiunea mirror, flip sau invert si incerci sa bifezi/debifezi apoi ->click pe Apply-->OK

Bafta!