| Iulicaa a întrebat:

Heii!
Intrebarea asta este pentru ceii care joaca The Sims 3 :
Dupa ce imi creez simul nu stiu unde` sa daw` ca sa intru in joc`, adica sa ma duc in casa mea, sa fiu afar`

Ajutati-ma va rog!
Va daw funda :*!

Răspuns Câştigător
| NaruxSaku a răspuns:

Pai, dupa ce l-ai creat, iti da in fata case si terenuri. Alege o casa sau un teren(O sa-ti arate pe care ti le permiti sau nu) si de-acolo incepe distractiahappy

| ruxandra1 a răspuns (pentru NaruxSaku):

Buna NaruxSaku! De unde pot descarca jocul sims? Multumesc! O zi frumoasa

| ruxandra1 a răspuns (pentru NaruxSaku):

Ms frumos,, esti o draguta! :-p nb

4 răspunsuri:
| raresraud a răspuns:

Alegi ori casa ori teren(la teren trebuie sa-ti faci tu o casa) si te da in fata locului si ca sa te misti apesi click