| Crows a întrebat:

Heii TPU am un pc si nu prea stiu ce jocuri merg pe el pc l-am primit de la un baiat eu mai am unal facut de mine... din piese... Ce jocuri merg pe COnfiguratia asta :
Placa video ATI RADEON HD 3600. 512 MB
Procesor : Intel(R) Core(TM) Duo CPU E7300 @ 2.66 Ghz 2.67 Ghz
RAM : 1.00 GB
System : 64 biti
Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| TaKuYa a răspuns:

Tu faci acuma raspuns ca sa intri in top...Tu nu te uiti ce configuratie are, si vrei sa-i mearga AC2 cu ea? Eu am pc mai bun si abia scot 30 de fps cu cele mai proaste grafici. Ce om poti sa fii. Oricum, revenind la configuratie, iarta-ma sa-ti spun, dar in afara de procesor totul e cam slabut. Si treci neaparat pe windows 7 32 de biti, fiindca pentru 64 ai nevoie de cel putin 4GB! Placa nu e cine stie ce, dar daca nu joci cine stie ce ar trebui sa-ti spui intai niste rami! Iar ca jocuri ai putea ceva gen Counter Strike 1.6, GTA Vice City, jocuri cu o grafica de 2000-2008, in niciun caz cele noi.

1 răspuns:
| W00dmaster a răspuns:

Pai Need For Speed, Gta San Andreas, Call Of Duty (1, 2,3, 4, Modern Warfare 1, 2), Dead Space, Swat 4, Assassins Creed 2, Sniper Elite, Scarface, Dirt, Mafia (1, 2), The Godfather si multe altele...

| TaKuYa a răspuns (pentru W00dmaster):

Tu faci acuma raspuns ca sa intri in top...Tu nu te uiti ce configuratie are, si vrei sa-i mearga AC2 cu ea? Eu am pc mai bun si abia scot 30 de fps cu cele mai proaste grafici. Ce om poti sa fii. Oricum, revenind la configuratie, iarta-ma sa-ti spun, dar in afara de procesor totul e cam slabut. Si treci neaparat pe windows 7 32 de biti, fiindca pentru 64 ai nevoie de cel putin 4GB! Placa nu e cine stie ce, dar daca nu joci cine stie ce ar trebui sa-ti spui intai niste rami! Iar ca jocuri ai putea ceva gen Counter Strike 1.6, GTA Vice City, jocuri cu o grafica de 2000-2008, in niciun caz cele noi.