| Dixxi a întrebat:

Heii TPU `! Cum fac sa mearga sa intru pe Facebook? Adica Merge sa intru pe alte sit`uri gen : TPU sau OMGPOP... Dar nu merge sa intru pe google... Am descarcat IMVU si imi apare chestia aia in colt dar nu merge sa intru pe Facebook`! Deci ce trebuie` sa fac`!? FundaA`!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce nu merge daca dai click pe linkul asta?
https://www.facebook.com/

| Dixxi explică (pentru neluL):

Nu merge imi da : Cannot display the webpage si mai jos Diagnose Conection Problems si pot sa dau acolo dar nu merge

| neluL a răspuns (pentru Dixxi):

Ce browser folosesti? Internet Explorer? Ai instalat toolbaruri in browser? Daca DA, dezinstaleaza-le! Sterge cookie si cache din browser.