| GabiiHaș a întrebat:

Heii TPU! cum pot să-mi deblochez contul de pe facebook? plzzz HELP!

10 răspunsuri:
| GabiiHaș explică (pentru johny92):

Nu merge

| johny92 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Pai vezi sa fii logat, trebuie sa mearga. happy

| GabiiHaș explică (pentru johny92):

Pai asta e, mi-e blocat si daca ma loghez cum trebuie, nu ma lasa...

| HelloKitty99 a răspuns:

CRED ca trebuie sa intri pe mail...asa cred

| HelloKitty99 a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri pe mail...asa cred.

| HelloKitty99 a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri pe mail...asa cred. Sper ca ti-am scris prea tarziusad.

| lela3151 a răspuns:

Lelamuscurici@yahoo.com

| GabiiHaș explică (pentru lela3151):

?
eu am intrebat de ce nu-mimerge contul GENIUS, nu care e adresa ta frustrated.

| Nicusor_Nicusor_1967 a răspuns:

Nu inteleg de ce mi-au blocat o parte din optiunile de pe facebook nu pot raspunde la comentarii nu pot da like as vrea sa stiu ce se intampla este pentru a 4 oara asa vad ca oricine poate reclama orice de o persoana pe care nu o place si gataaaaaaaaaaa cont blocat