| tweety21 a întrebat:

Heii TPU deci cand aprind unitatea merge se aude ca se aprinde face tic dar monitorul nu se mai aprinde si arata ca e pornit monitorul dar nu se mai aprinde deloc va rog ajutati.ma dau funda plizz! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Fanu23 a răspuns:

Da. si mi-e mi s-a intamplat asa... l-am dus la reparat. problema era ca avea praf prea mult. Sfatul meu ia o pensula si nu lasa nici un firicel de praf + apasa pe clame sa se fixeze mai bine sau poate nu ai pus tu bine in spate