| xLoveMuzic12 a întrebat:

Heii TPU, îmi puteți da și mie niște anime cam ca Lovely Complex, Another, Maid-Sama, Rosario to Vampire. Niște anime care să fie mai mult de dragoste și comedie. Sau cu mai mult sânge. Dacă puteți dați-mi și o descriere a animului.

Fundițțțăăăă la cel mai rapid răspunsbig grin

1 răspuns:
| Ralucaღ a răspuns:

Este Vampire Knight. Care are si sezonul 2 Vampire Knight Guity. In el este vorba de o fata Yuki care este un fel de gardian impreuna cu Zero la o scoala de zi si de noapte. Doar ca scoala de noapte ascunde un secret. Ea nu este o scoala normala ci una de vampiri. Si asa incepe povestea. Nu ti-am dat multe detalii dar animeul este prea frumos. Sincer cred ca l-ai vazut dar eu ti-am zis de el.
Aici ai si un link cu ambele sez in romana http://www.deseneanimeonline.ro/? s=vampire+knight&submit=Caut%C4%83
Vizionare placuta!