| Mirunikuuu a întrebat:

Heii TPU!
Imi spuneti si mie niste statusuri frumoase?
plss dau funda la cele mai multe si frumoase!:*tongue

Răspuns Câştigător
| me4ever98 a răspuns:

Uite cateva statusuri fainelaughing:

1.Ma uit la luna, Luna e superba... ma uit la tine... MAI BINE MA UIT DIN NOU LA LUNA.
2.multi prosti stau pe mess si se holbeaza la statusuri, asa ca ma gandi sa le dau ceva de citit
3. Daca curvele ar fi fosforescente Bucurestiul ar fi Las-Vegas
4.Erau odata trei cai. unul alb. unul negru.si unu mai incolo!
5.baietii imi bat la geam dar eu nu le aud ca am termopan
6.tu esti cel mai frumos chip.a nu era umbra mea
7.cant la capsator... DND!
8.schimb caiet a4 cu audi acelasi model.rog seriozitate
9.revin in 2 minute...de nu apar mai citeste o data status...
10.Prost sa fii,
Noroc ca... esti. 1. Mi-am aprins becul sa sting lumina...
2. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa...
3. DND *** dus.
4. Ai bani? Hai la bere! N-ai bani? Du-te vere!
5. DnD ma joc cu o grenada. Vrei si tu? Hai repede ca tocmai a cazut cuiul.
6. Mai bine taci si pari prost decat sa zici ceva si sa subliniezi adevarul...
7. Inteligenta te urmareste, dar tu esti mai rapid.
8. Munca nu o omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risc?
9. Consumul excesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau.
10. DND Bunica isi verifica mailul.

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus, ne vedem acolo sus

Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA :X

Sper ca ti-au placut:*!

4 răspunsuri:
| Mirunikuuu explică:

De genu : Tine minte trei cuvinte Viata merge inainetetonguetonguetongue

| Mirunikuuu explică:

Va roog mai repedee

| me4ever98 a răspuns (pentru Mirunikuuu):

PLzz fundita ca am dat cele mai multe puppy dog eyes!

| catalinadulcika a răspuns:

Invat sa las sa plece pe cei care nu mai vor sa mai ramana, invat ca iubirea adevarata se intoarce de una singura, umilita, schioapa, diforma si ranita, dar fericita ca a revenit acasa