| pisi199 a întrebat:

Heii TPU!:* Intrebarea mea este: cum te faci creator de haine pe Imvu? Funda:*:*love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fi vip.[nu facut cu site] Sa ai nu stiu ce program. Dar trebuie sa platesti bani adevaratiwinking

1 răspuns:
| Dawn a răspuns:

Pe imvu nu am mai intrat de un car de ani dar, daca esti amabila si cunosti site-ul, imi poti spune si mie linkul acela cu invitatia pentru alti oameni, care se poate personaliza?

Btw creator te faci daca ai program si daca esti VIP, adica platesti