| Swanda a întrebat:

Heii ` happy TPU`tici mei :*
Am nevoie de un raspuns cat mai clar cu putinta, deoarece nu prea ma descurc la capitolul ``PC``
Mi.am instalat imvu, si nu mi.a placut, si am vrt sa.l dezinstalez, si nestiind cum, i.am dat ``delete`` de pe desktop, si l.am sters si din recycleBin.
Insa pe google daca vr sa intru, sus de tot, imi apare acea bara neagra pe care scrie imvu, si as vrea sa stiu daca s.a dezinstalat sau nu. si daca nu, cum as putea face?
Am mai vzt intrbri de genul asta, dar nu am inteles raspunsurile. am mers in control panel si nu am reusit sa rezolv nimic legat de dezinstalare.
Va rog, ajutati.ma!
Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| JustMeLiviu a răspuns:

Control Panel > Programs > Uninstal program > IMVU ToolBar. Funda?

2 răspunsuri:
| kikatsuki a răspuns:

Nu stiu ce windows ai daca e 7 start> default program>program and features acolo gasesti toate programele din pc cauti ce vrei sa steri dai clik dreapta pe el iti apare ununstall si ii dai

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Daca ai sters de pe desktop nu... trebuie sa intri in C sau My Computer, pe banda aia scrie "Add or Remove Program "" apesi pe el si de acolo ii dai pe butonul Remove, baftawinking si ca sa nu iti apara bara aia e vreun program acolo care l-ai acceptat sa iti apara si pe ala trebuie sa il stergi big grin! bft