| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Stiti aia IMVU Toolbar? Pai eu mi l-am instalat cu tot cu joc tinand cont ca o sa imi dea 1, 000 credits si cand am vrut sa dezinstalez IMVU cu tot cu Toolbar am dat din greseala "Change "si nu l-am mai gasit! Bine jocul l-am gasit in butonul START si l-am dezinstalat dar acum nu gasesc la control panel aia de dezinstalat Toolbarul! Funda! Scuzati categoria

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Cauta IMVU Toolbar in lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Apoi intra in browserul tau si dezinstaleaza extensia de acolo.
Bafta!