| Bogdanha72fjs a întrebat:

Heiii, in partea de sus stanga, a monitorului imi apare mesjul "non-system disk, or disk error replace and strike any key when ready"
Imi puteti spune cum o rezolv? Si de la ce e?

4 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Incearca sa deconectezi hard disk-ul si sa il conectezi la loc. Sau vezi in bios daca il citeste. Spune-mi daca merge.

| Bogdanha72fjs explică (pentru ZyRRe):

L am deconectat de cateva ori, tot la fel imi apare, si mi-l citeste

| Bogdanha72fjs explică (pentru ZyRRe):

L am deconectat de cateva ori, tot la fel imi apare, si mi-l citeste, am 3 hard disk uri.

| ZyRRe a răspuns (pentru Bogdanha72fjs):

Deconecteaza-le pe toate si conecteaza-l doar pe cel pe care ai windows-ul instalat.