| AugustinFiltru a întrebat:

HELLO!
A aparut sau daca nu a aparut, cand apare Metin3?

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Sigur ca nu a aparut, pe internet este un Metin2 care se numeste Metin3, dar doar se numeste asa, e tot mt2.
Si asa zisul Metin3 nu se stie cand o sa apara, poate ca si acum se lucreaza la el, dar oricum o sa se faca odata si odata si Metin3 pentru caMetin2 a avut mare succes...
Depinde de cei de la MMORPG...
Bafta!

| AugustinFiltru explică (pentru Ovydiw):

poate ne dezamageste si
metin3 cum na dezamagit Diablo 3

eu cu siguranta sper sa nu

| Ovydiw a răspuns (pentru AugustinFiltru):

Nu se face metin3...
Pentru ca metin2 inca este foarte foarte jucat, asa cu metin3 o sa distruga metin2, asta inseamna o imensa pierdere, de bani...

3 răspunsuri:
| ClynC a răspuns:

Din cate am citit pe diferite alte forumuri, metin3 este inca in stadiul de proiect. deci nu a fost finalizat inca.