| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU am o mare problema cand intru in orice joc imi intra in bara de start in cateva minute fara sa-mi apara nimic altceva intru iar de unde este in bara de start iar imi iese dupa cateva min...este enervant am pc nou 4 gb ram placa video dedicata 1 gb am si bitdefender ca ma gandeam la un virus.nu stiu ce sa-i fac cine ma poate ajuta va rog. o parere

1 răspuns:
| EduardLaw a răspuns:

Eu patesc asa cand imi cade netu` si isi da Yahoo Messenger sign out.
daca nu este posibil sa ai si un virus, iti recomand Microsoft Security Essentials ca antivirus este gratuit dar trebuie sa ai licenta buna pe windows