| Marin_Alex_1977 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un laptop Acer, am o placa video dedicata insa aceasta nu intra in functiune, am bagat driver si tot ce se poate. Am inteles de la un amic, ca trebuie sa intru in bios, imi poate cineva ce trebuie sa fac ca sa o pot face sa mearga?

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Pai daca ii nVIDIA instalezi GeForce experience si ii instalezi drivere noi

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Cand repornesti pornesti leptopul apesi de multe ori tasta f2 si f3 si iti intrs in bios si le ai in rommana

| Marin_Alex_1977 explică:

Nu am nVIDIA am AMD Radeon HD8750M, si daca intru in bios ce fac?