| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! daca ma puteti ajuta cu niste pareri v-as fi foarte recunoscatoare. vreau sa imi bag internet prin cablu(am modem) care retea de internet ar fi mai buna? eu stau la tara si modemul nu prea merge aici. adica merge dar nu prea pot sa m auit la filme sau ceva de genul ce sa fac? dar sa fie mai ieftin ca in zilele astea stiti si voi cum e. va multumesc mult pop

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Eu am de la RDS. Am telefonul fix, televizorul si internetul - toate 3 platite o data pe luna. Este ieftin abonamentul din cate stiu (nu pot sa iti dau un pret exact pentru ca nu platesc eu, dar din cate am auzit nu este mult) si imi merge internetul foarte bine - viteza e buna, jocuri, filme, muzica descarc usor.
Sa descarci Google Chrome ca browser web - este foarte bun si nu vei avea probleme cu conectarea pe diverse site-uri! Bafta :*