| SkeletonOP a întrebat:

Hello! Vreau sa stiu daca un Samsung J3 2017 e bun pentru gaming? Gen, merge smooth, este cat de cat ok? Nu se blocheaza in timp ce folosesc mai multe aplicatii? Merge macar in 60 de frame-uri? Si sa-mi spuneti pareri despre camera, cat de buna este? V-as ruga daca doriti sa ma ajutati, nu evitati una din intrebarile de mai sus! Multumesc de raspuns! (apropo, dau funda pentru cel mai detaliat raspuns)

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu merge in 60 de fps nimic. Poate doar Candy Crush. Da, se blocheaza des, nu recomand multitasking deoarece are foarte putin ram(1.5) gb. Camera e foarte slaba, are doar 5 megapixeli(aveam 5 megapixeli pe Nokia n95 in 2007) si nu scoate poze faine. Mai bine strangi bani si iei un flagship mai vechi gen s5, s6.

1 răspuns:
| SkeletonOP explică (pentru Wr3nch):

Ms.