| Xenoverse a întrebat:

Maine am de gand sa cumpar un telefon nou care este vorba de Samsung Galaxy A5 2017 si vreau sa stiu daca e bun de gaming? Vreau sa joc Asphalt 8 sau 9, astept pareri despre acest telefon.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este vechi telefonul, i ati un Motorola sau un Asus

| Xenoverse explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar Samsung ce are?

| cfrtobias a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai esti sigur ca cu telefoanele astea 2 va merge jocurile? eu am Samsung oricum

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cfrtobias):

Păi in primul rînd sunt modele mai noi, s au tot Samsung cumpără ti dar galaxy note.

| cfrtobias a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pana la urma voia informatii despre telefonul ala, si va trebui sa ia cel mai bun telefon sa fie sigur