| Replik a întrebat:

Deci am o problema cu pc meu. Am instalat ieri windows-ul din cauza faptului ca nu ma lasa sa intru in Local Disk (big grin). Puteam face asta insa printr-o multitudine de ocolisuri. Am avut instalat in pc Avast Antivirus. Dupa ce am bagat windows-ul, am instalat antivirusul, nu mai puteam intra in Local Disk (big grin). O herghelie de trojani imi aparusera in bara de la antivirus.
L-am dezinstalat si nu imi face probleme. Intrebarea mea : Intr-adevar sunt virusi, sau imi trebuie un antivirus mai bun?big grin

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Avastul este destul de bun. Eu il foloseac si pe telefon si chiar sunt multumita...si atunci cand schimbi windowsul din cauza virusilor.sterge tot (si local disk C dar si D) sau poate ca iti face hardul figuri si spune ca are virusi...mai bine l-ai duce la un "consult"winking

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Ia BitDefender sau Kaspersky si scaneaza PC-ul. Daca si astea doaua detecteaza virusi inseamna ca intr-adevar sunt virusi.