| WhiteShadow238 a întrebat:

Help, care stiti big grin
Salut, am o mica problema : Windows XP Service Pack3 de exemplu : Intru in My Computer si deschid "Local Disk D" (LOCAL DISK C, F etc..nu conteaza, la toate aceeasi problema), deci il deschid si in momentul in care am dat double-click pe el se deschide Local Disk-ul ales dar intr-o fereastra noua, ce pareri aveti? Cam ce ar trebui sa fac?
P.S : Am fost la un var de'al meu si are Windows XP SP2 si el are aceeasi problema, si chiar azi m-a intrebat daca stiu vreo solutie dar nu am stiut big grin asa ca apelez la voi big grin Multumesc Anticipat [Funda; x]

2 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

My Computer > Tools > Folder Options
La tabul "General" ai "Browse folders"
vezi sa fie selectat "Show common tasks in folders"

| WhiteShadow238 explică (pentru CrazyRat):

Mersi, dar tot acelasi lucru este selectat : Show common tasks in folders bifat dar degeaba, altceva?big grin