| Alex_Alex_1977 a întrebat:

HELP!
De ce imi apare blue screen cand aprind pc-ul si se stinge si se aprinde singur dupa ce se incarca blue creen-ul? HELP!

Răspuns Câştigător
| Lukas1994 a răspuns:

Salutari, este posibil ca driverele sa fie corupte si logic ca sistemul nu poate rula ceva care este stricat. E posibil sa se si supraincalzeasca ceva iar pc-ul tau se inchide ca metoda de auto-aparare pentru a evita o problema mai majora.
Astea fiind doar niste speculatii, nu am de unde sa stiu ce problema are atata timp cat nu faci o poza la blue screen sau macar sa-mi zici ce scrie pe ultimele randuri.

| Alex_Alex_1977 explică (pentru Lukas1994):

Scrie " you can search oline later for this error : THREAD STUCK "

1 răspuns: