| Terminatorul2 a întrebat:

Hey am o problema cu un joc

E vorba de cs 1.6... am intrat pe un server si dupa ce am jucat cam o juma de ora am iesit

Azi can am vrut sa joc am dat Find Servers da ma conectat tot la cel de ieri

De ce si cum sa fac sa joc si altele?

8 răspunsuri:
| rem1x70 a răspuns:

Pai apoesi butonul de langa tasta unu cel din stanga si acolo scrii ip-ul serverului dorit sau adresa adica te duci cauti pe net servere modul de server deathrun cs normal sau ce mod vrei tu intri pe siteul freakz.ro si acolo gasesti toate modurile de servere si serverele dai click pe verifica la un server si copiezi adresa de acolo o sa scrie la a doua adresa: 12534555127015 am dat un exemplu nu asta e ip big grin

| Terminatorul2 explică (pentru rem1x70):

Stiu faza asta (connect Ip) eu am intrebat cum pot sa fac in asa fel incat sa imi arate iar serverele de pe INTERNET cand dau Find Servers da mersi oricum

| funnyboy a răspuns:

Restarteaza cs pentru ca unele server au acest mod si iti raman in find server

| Terminatorul2 explică (pentru funnyboy):

Si cum restartez cs tongue?

| funnyboy a răspuns (pentru Terminatorul2):

Intri in start ==> Control Panel ==> Add or Remove programs ==> cauti cs==> dai remove/change ==> Si dupa il instalezi din nou

| Terminatorul2 explică (pentru funnyboy):

Aaaa adica sa stau iar juma de ora sa il instalez

Mai bine incerc sa formatez jocu

| CiprianBoss a răspuns (pentru Terminatorul2):

Ma omule fa cum tyam zis eu mai sus e mai simplu nu te chinui sa reinstalez cs e mai bine cum tyam spus mai sus

| CiprianBoss a răspuns:

Salut.intri in cstrike dupa resource si stergi game menu.res si downloadeaza pe asta de aici ..http://www.csbestial.com/forum/cstrike-98648.html Si ca sa nu se mai intample asta click dreapta pe el propietes si trrecel pe read-only si numai ai treaba funda?