| 101001010010 a întrebat:

Hey am reusit sa descarc jocul the sims 3 insa acum as vrea sa stiu cum pot sa fac copii? adica stiu ca pot sa imi creez atunci cand imi creez simsul dar eu vreau sa o faca ei >:" happy

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Pei pentru inceput trebuie sa fie casatoriti si sa ii faci sa se placa, adica da pe romantic : kiss, hold, flirt etc si dupa mergeti in pat da pe relax si dupa da clik pe try for babywinking asta este totwinking sper ca te-am ajutat happy