| niky01 a întrebat:

Hey am si eu o problema cu calculatorul am instalat 2 updatate-uri de la windows si cand il pornesc imi apare o liniuta care palpaie in coltul sus stanga si se tot reseteaza.l-am lasat dar tot nu merge
...SOLUTII?

6 răspunsuri:
| Stef29 a răspuns:

Schimbai windows.ul.Si eu patesc asa din cauza la update-urile la win7.

| niky01 explică (pentru Stef29):

da.dar nu pot porni calculatorul.ce windows sa bag ca 7 merge doar cu calculatorul pornit ..cum pot porni calculatorul?

| Stef29 a răspuns (pentru niky01):

Ia un cd cu win xp si il instalezi. Sper ca stii sa il instalezi.Si dupa ce il instalezi intri in pc si descarci win 7 si il instalezi.Stiu e cam greu dar asa fac si eu si crede-ma ca merge garantat.

| niky01 explică (pentru Stef29):

Asa voi face dar mai am o singura intrebare cand voi instala win xp imi va sterge doar C-ul sau tot ce am in el?

| niky01 explică (pentru Stef29):

Asa voi face, dar imi va sterge doar C-ul sau tot ce am in calculator?

| niky01 explică:

da..am win 7 pe cd dar cum pornesc instalarea? ca nu se aprinde