| NARCISOng a întrebat:

De ce,cand intru in bios totul imi apare negru iar sus in coltul din stânga o liniuta, leptopul merge bine dar are problema asta.Dau funda...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si dupa asta functioneaza, nu?

| NARCISOng explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru NARCISOng):

Asa face la toate pc-urile si laptopurile. Si la mine face. Nu e nici o problema asta.

| NARCISOng explică (pentru darrio2007):

Dar chestia este ca liniuta aia nu este nici intermitenta si nu mai porneste meniul de la bios deloc, ce sa ii fac?

| darrio2007 a răspuns (pentru NARCISOng):

Parca spuneai ca dupa asta functioneaza bine. Ce sa mai inteleg din comentariile tale?

Răspuns utilizator avertizat
| Teeeodora a răspuns:

Dacă dupa asta îți merge, e o problema usoara dar daca nu inseamna ca ti-a expirat licenta sistemului de operare.