| TFKatarina a întrebat:

Hey.As vrea sa conectez castile la laptop.Problema e ca vreau si microfonul sa-l conectez insa laptopul nu are o gaura si pentru microfon, doar pentru casti.Cum pot face sa folosesc microfonul la laptop? Am mare nevoie deoarece microfonul de la laptop se aude ingrozitor sad

4 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Cam aiurea sa nu aiba, dar ai putea incerca sa folosesti casti de telefon care au si microfon la ele, poate merge asa

| TFKatarina explică (pentru BlaDe12345):

Nu pot folosi casti de telefon deoarece ma deranjeaza la ureche..multumesc oricum! happy

| BlaDe12345 a răspuns (pentru TFKatarina):

Ai putea incerca altele care nu te deranjeaza, sau ai putea sa iti cumperi o placa de sunet usb 20-25ron daca nu ma insel si are si mufa pentru microfon

| TFKatarina explică (pentru BlaDe12345):

Am gasit adoaptere de mufa jack si am sa-mi cumpar una, iti multumesc mult oricum, bafta! happy