| RoxanaV a întrebat:

Hey Tpu.Am un subwoofer Logitech cu 5 boxe, iar boxa principala are 3 iesiri.Problema este ca vreau sa le conectez la laptop insa laptopul are doar 2 mufe, una pentru microfon si una pentru casti.Cum pot conecta boxele cu subwoofer la laptop? Dau funda :*

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Bagi cablul cu capatul verde in boxa centrala si celalalt capat(tot verde)in laptop in mufa pentru casti. Celelalte cabluri nu le conectezi, doar pe cel verde.

| RoxanaV explică (pentru hp8510p):

Pai am un singur cablu verde, MAI AM unul negru si portocaliu