| CrushBoy89 a întrebat:

Hey baieti...as vrea sa stiu si eu de pe ce tasta apara portarul la penalty fifa 2012 daca nu va suparati.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| FrozendWindZ a răspuns:

Space+arrows (directia in care vrei sa se arunce) dar nu mereu poate prinde mingea si daca vrei sa se duca la vinclu arows de sus +arows stanga exemplu si sare la vinclul stang big grin

| CrushBoy89 explică (pentru FrozendWindZ):

Frate mi-a mers de cateva ori dar nu stiu ce are de nu mai vrea acumlaughingsa mor eu deci innebunesclaughing

| FrozendWindZ a răspuns (pentru CrushBoy89):

Incearca pana reusesti big grin

3 răspunsuri:
| razvan12341a a răspuns:

De pe ce sutezi eu de pe space conteaza ce modificari pui funda?