| crynutza34 a întrebat:

Hey! Cum pot sa castig bani pe lady popular? daca lucrez trebuie sa lucrez un anumit nr de ore, si daca nu lucrez atat nu merge, altceva jocuri sa zicem. pot sa imi vand hainele, cum? si cum pot castiga bani cat mai repede si usor, sunt incepatoare! Si cum castig diamante? Unde pot sa vad unde,, s-a dus"(de ex. haine la wardrobe)? mancarea cumparata? Funda!+vot

Răspuns Câştigător
| St3fa a răspuns:

Buna.
Bani se pot castiga nu numai prin munca si si prin jocuri-sudoku expert iti aduce 40 de dolari +iq(daca nu stii sa te joci da click http://www.sudoku-solutions.com/ si pune numerele de la lady popular aici si apoi dai slover!
de la razuieste poti sa castigi intre 10-40 de dolari
de la conecteaza punctele 10-40 dolari
turnul hanoi-greu-50 de dolari
si de la provocari castigi bani!
Cat despre vandutul hainelor nu se poate!

2 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pai poti din razuit(jocul), poti daca iti schimbi diamantele in bani, daca lucrezi (dar nu porni altceva gen spalat sau din astea in timpul ala)

succes happy

| iulia5723 a răspuns:

Poi dai la domnisoara mea si acolo dai la obiectele mele.Bani faci daca joci mini jocuri (razuieste)de exemplu! Sper ca am fost de ajutor! Funda si vot plss!