| GalaxyB7 a întrebat:

Hey! big hug Mă ajutaţi va rog cu ceva? puppy dog eyes
Vreau de Crăciun un joc, sau PES 13 sau FIFA 13. Nu ştiu ce să aleg. straight face Îmi puteţi spune ceva despre fiecare joc? big grin De exemplu, câte ligi are FIFA şi câte are PES, dacă in PES poti juca în CHAMPIONS LEAGUE şi în FIFA poţi?
În PES 12, dacă joci în campionat, între timp joci şi în UCL şi în CUPĂ. În FIFA 13 se poate aşa ceva?
FUNDĂ! :*

Răspuns Câştigător
| Focus11 a răspuns:

I don't know. Daca vrei sa joci pentru Grafica alegi automat Pes daca vrei pentru gameplay alegi Fifa.

5 răspunsuri:
| Focus11 a răspuns:

PES de obicei are o grafica mult mai buna decat fifa.[Are Chempions League, Europa foarte frumoase facute].Pes are mai putine ligi decat fifa...La fifa sunt multe ligi, exista chempions league, europa etc.

| GalaxyB7 explică (pentru Focus11):

Se pot juca toate (campionat, UCL si cupă) ca la PES 12?winking

| Florinel1997 a răspuns (pentru GalaxyB7):

Da

| Focus11 a răspuns (pentru GalaxyB7):

I don't know. Daca vrei sa joci pentru Grafica alegi automat Pes daca vrei pentru gameplay alegi Fifa.

| Florinel1997 a răspuns:

Fifa 13. nu am jucar dar e mult mai usor de jucat ma refer la meniu. oricum ca sa il termini iti ia cam o luna sau 2 daca joci 6 ore pe zi iar pes 13 in 7 zile daca reusesti sa intelegi meniul

| GalaxyB7 explică (pentru Florinel1997):

Cum adică "sa il termini"?