| Anonimul35 a întrebat:

Hey,îmi spuneți jocuri gratis și bune pentru telefon/pc? Mulțumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pc:
Fortnite, Dota 2, Path of Exile, Destiny 2

Mobil: Fortnite, Diablo Immortal, Soul Knigtht.

3 răspunsuri:
| hitlerflorea1 a răspuns:

Genshin impact

| templerun a răspuns:

Pentru tel:
robbery bob/pottery life/house flipper cam astea s cele mai faine din punctu meu de vedere
pentru pc:
counter strike/fortnite daca vr jocuri cu actiune/minecraft (cauta pe yt cum se instaleaza-ii free)

| Theodoranonimul a răspuns:

Salut! Am eu niste jocuri foarte tari pentru tine pe locul 1 fifa mobile daca esti iubitor de football pe locul 2 one piece bounty rush Este un joc cu lupte si anime foarte misto are o grafica buna. Pe locul 3 iti recomand subway surfers un joc care nu necesita internet si nu consuma multa baterie sunt mai multe jocuri tari dar ti am dat preferatele mele