| TheAnswerMan a întrebat:

Hey!
Miam instalat just cause 1.
La prima misiune ma parasutez pe o plaja si trebuie sa protejez pe cineva.
Apoi trebuie sa merg intr-o masina si sa omor oameni cu arma din masina.
Faza e ca daca trag doar un glont viata masinii scade la 0 si explodeaza.
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Flotzone a răspuns:

In primul rand ferestete de gloante si ai grija sa nu iti dea masina stricata.
Daca nu merge asa intra pe www.cheatbook.de si cauti parole de viata nelimitata sa treci peste acest obstacol. Daca nu merge nimic reinstaleaza. Daca iti e folositor ceva da o funda. Multumesc :)

| TheAnswerMan explică (pentru Flotzone):

Ei bine, am folosit un cheat de oprit traficul si am uitat de el, asa ca masina nu imi mergea si imi lua foc laughing.
Totusi mersi happy

2 răspunsuri:
| diannna38 a răspuns:

Salut theanswerman de unde ai laut just cause 1 cal caut de 2 aini imi dai linkul terog