| Just4Joker a întrebat:

Salut, am o problema la jocul Just Cause 2... Il am pe ps3 si e un fel de bug
e o misiune cand trebuie sa sari din avion. Cred ca am un bug la el nu stiu ce sa zic. Deci trebuie sa ma arunc din avion pana nu explodeaza si pe urma please open the parachute, dar n-am nici o parsauta. Cad si mor... Innebunesc! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

Du-te in options, la controls si vezi pe ce buton se baga parasuta, daca nu eventual schimba butonu! bftwinking