| mariushxD a întrebat:

Dati-mi si mie raspunsurile la aceste intrebari ca am incercat de vreao 5 ori sa le trec si nu am putut.Sunt intrebari despre Gta San Andreeas Multi Player, la un servar

Ce faci daca cineva indreapta o arma spre tine si incepe sa traga?
Fug si daca ma omoara dau force-crash.
Scot si eu arma, si incep sa trag in el.
Astept sa ma omoare si dupa vin dupa el, sa ma razbun.
Fac roleplay, tin toata situatia IC.

Daca cineva te injura IC, care ar fi cea mai corecta actiune?
Scot arma si il omor apoi il injur pe /pm
Il intreb IC de ce m-a injurat sau il injur si eu.
Ii dau /report pentru ca m-a injurat si il injur pe /pm.
Fac poze si le postez pe forum pentru injurii.

Cum poti jefui pe cineva in cea mai corecta maniera?
Scot arma, il tintesc, si daca nu-mi da banii il impusc pana moare.
Il amenint cu arma intr-o maniera de roleplay, si ii cer banii.
Trag in el, ii spun sa-mi dea banii dupa ce-am tras, si daca nu mi-i da, mai trag o data.
Urlu la el sa-mi dea banii pana mi-i da. Daca nu imi da niciun ban, plec.

Care dintre urmatoarele /me-uri este corect?
/me isi duce mana la ceafa si se scarpina.
/me devine superman si zboara departe.
/me ii da un pumn lui Mihai dupa care ii fura toti banii.
/me isi baga picioarele in toti si iese de pe server.

Care dintre urmatoare /do-uri este corect.
/do Isi intinde mana catre masa apuncand o sticla.
/do Am 2, 70m si port 53 la pantof.
/do Ma cheama Mirel si am 20 ani.
/do Este imbracat la costum si poarta ochelari de soare.

Ce faci cand te opreste politia pentru un control de rutina?
Ma dau jos si o iau la fuga.
Stau in masina si ma prefac ca sunt AFK.
Trag pe dreapta si accept controlul de rutina, cooperand cu politisul.
Ies din masina si trag in politai pana il omor.

Care dintre urmatoarele situatii de roleplay activ este gresita?
/me ii da lui Mihai o punga.
/me se duce la toaleta si isi face nevoile.
/me se uita la Alex.
/me face cu mana la politie.

Care dintre urmatoarele ad-uri este gresit?
/ad Admin teleport la mine te rog
/ad Vand cheetah. Pret accesibil.
/ad Caut dansatori pentru bar. Salarii bune
/ad Vand casa, zona Idlewood. Astept oferte.

Te aresteaza politia. Ce faci?
Iesi din joc.
Ii intrebi pe /b de ce te aresteaza, si ii rogi sa te lase sa pleci.
Faci roleplay-ul necesar situatiei.
/report catre admin.

Esti intr-o urmarire, urmarit de politie. Masina ta iti explodeaza. Ce faci?
Ma predau sau incerc sa evadez pe jos.
Bunny hop pana scap de politie.
Fug la spawn point-ul masinii si o folosesc din nou.
Ies din joc.

Cineva iti loveste masina. Ce faci?
Il injur si plec mai departe.
Scot armele la el si il impusc.
Nimic, merg mai departe ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.
Fac roleplay si incerc sa rezolv daunele fizice + cele ale masinii.

Ce nu ai voie sa faci, dupa ce jefuiesti un jucator?
Sa il impusti
Sa il omori
Sa il mai jefuiesti o data
Sa razi de el

Cat ai voie sa iei maxim de la un jaf?
200$
100$
5000$
1000$

Cat ai voie sa inseli maxim, un jucator?
5000$
15000$
50000$
1000$

Ai voie sa arunci o masina in apa sau sa o explodezi dupa ce o furi?
Da
Doar daca ai acordul jucatorului
Nu
Doar daca nu e niciun admin online

Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este:

Ca politist, ai voie sa faci trafic ilegal de arme si droguri?
nu
da
doar daca nu te vede nimeni
doar cu acordul sefului de politie

In care din urmatoarele zone poti sa jefuiesti?
City hall, Fire department, Benzinarie, Motelul Jefferson?
City hall, DealerShip, Unity Station, Police Department, Aeroport?
Glen parca, Semnul Vinewood, Idlewood Pay'n'Spray, Aeroport
Santa Maria pier, Dillimore, Glen Park, Grove Street.

Ce este metagaming-ul?
Cand te joci in singleplayer.
Cand folosesti informatii IC in OOC.
Cand folosesti informatii OOC in IC.
Cand folosesti armele ca sa te joci.

Forma lunga a urmatoarelor acronime - IC, OOC, PK, FK, PG, MG
In City, Out of Character, Player Kilograms, Fill Killings, Powergaming, Metagaming
Inside Cropping, Out of Chilling, Player Kill, Faction Kill, Powergaming, Metagaming
In Character, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming
In city, Out of Character, Player Kill, Faction Kill, PowerGaming, MetaGaming

1 răspuns:
| WoaDmulL a răspuns:

A4 b4 c2 d1 e1 f3 g4 h1 i3 j1 k4 l2 m4 n2 o1 p3 q1 r4 s2 t3. Sper ca ti-am fost de ajutor.