| GeorgeKeyo a întrebat:

Hey, salut amici.
Am si eu o nedumerire...acum putin timp mi-am descarcat CS 16 pe laptop (fara comentarii jignitoare va rog) si cum il pun sa se lanseze, iese instant din cauza setarilor de la graficile Intel si nu stiu cum sa repar asta...dau funda daca reusesc.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca alt cs 1.6 din alta sursa, vezi sa ai toate driverele instalate. Cel mai probabil e o problema software.

| GeorgeKeyo explică (pentru CM7YRE):

Pai si cum pot sti ce driver nu este instalat

| CM7YRE a răspuns (pentru GeorgeKeyo):

Te uiti in device manager, pui un program gen driver easy etc.