| Andrei6814 a întrebat:

Hey,salut.Dau funda la primul raspuns corect. Am windows XP si nu imi merg unele jocuri si WinRaR-ul.Pot cumva sa imi repar tot calcuatorul printr-o aplicatie pe care pot sa o instalez fara a-mi schimba windows-ul?

2 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Nu prea poti, singura metoda ar fi un upgrade la windows 7

| MrCronos a răspuns:

Buna,
Mie imi e teama ca nu e vorba de o aplicatie care sa poata face asta. Eu am avut aceeasi problema si am mai pus un giga ram calculatorului meu. Dupa aceasta modificare mi-au mers toate jocurile. Iti recomand sa faci si tu la fel! Funda? (: