| blackmoon a întrebat:

Hey salut pls help me nu mai imi merge yotobe nu deloc arata ca se incarca melodia merge intrerupt dar imaginea e prima care apare va rog ajutati-ma nu mai stiu ce sa fac am dezinstalat Adobe flash player si am bagat altul nou dar mege tot asa oare sa fie pentru ca au schibat yotobe? nu cred pentru ca pana acum 1 saptamana mergea dau funda pls help me

Răspuns Câştigător
| Ionutz1997 a răspuns:

Ori ai lag extrem de mare ori nu ai rami suficienti eu am 3, 50G RAM si merge pc struna, ori ai un virus care ti-a mancat ramii big grin am avut si eu ceva de genu asta sau descarca Google Chrom si dai pe el vezi daca iti merge mai bine.

| blackmoon explică (pentru Ionutz1997):

Am descarcat google chrome da merge intr-adevar mai bine dar am avut si un virus acum ca ai adus vorba si nu stiam ca pot sa manace ramii spune-mi ce sa fac sa pun altii? cu google chrome merge yotobe mai bine ba chiar super dar e tare slow adica nu stiu dar merge incet de tot sa stii eu foloseam opera de muult timp si acum ...nu imi place asta mersi

| Ionutz1997 a răspuns (pentru blackmoon):

Eu cand am avut virusu se misca pc in reluare am reinstalat windownsu! Acum trebuie sa il mai reinstalez o data ca am altu care mi-a afectat boxele sinu se mai aude nimic.